Kolejne realizacje powłok poliuretanowych: Skoda Yeti, Jeep Cherokee, Volkswagen Bulli

Wzrasta zainteresowanie powłokami poliuretanowymi, które znajdują się w ofercie Grupy Autoremo. Poniżej kolejne projekty wykonane przez naszych specjalistów.

Poliuretanowe powłoki ochronne to wytrzymałe i trwałe wykończenie powierzchni ładunkowej samochodów oraz ochrona dla elementów podatnych na uszkodzenia i korozje. Warstwy te są hermetyczne i wodoszczelne, co oznacza nie tylko brak miejsc narażonych na ocieranie, brak rdzy i korozji w pojeździe, ale również brak konieczności konserwacji powierzchni ochronnej.

Wzrasta również zainteresowanie użyciem powłok poliuretanowych w branży HoReCa. Posiadające wszelkie atesty dopuszczające do użycia w przemyśle gastronomicznym powłoki stosowane są w samochodach chłodniczych i przystosowanych do przewozu artykułów spożywczych oraz do zabezpieczenia elementów maszyn posiadających styczność z przygotowywaną żywnością.

Zainteresowany? Zapraszamy! Dzwoń: 725-272-009

*


Skoda Yeti

Samochód osobowy Skoda Yeti z napędem 4×4. Zabezpieczony na prośbę Klienta w miejscach, które szczególnie narażone były na uszkodzenia lub wykazywały pierwsze ślady korozji.

Jeep Cheerokie

Przydatność powłok zabezpieczających najlepiej widać na pojazdach terenowych. Najbardziej narażone na uszkodzenia elementy zostały pomalowane, a wcześniej oczyszczone z pojawiających się oznak rdzy. Samochód na co dzień używany jest do dojazdu do położonych w trudnym terenie działek.

Volkswagen Bulli

Wycieczkowa wersja popularnego na całym świecie Volkswagena Transportera zabezpieczona w dyskretny i skuteczny sposób. Powłoka pokryła elementy nadwozia i progi szczególnie narażone na uszkodzenia mechaniczne oraz te miejsca, które znane są z pojawiającej się szybko korozji.