Kolejne realizacje powłok poliuretanowych: Octavia 4×4, podwozie T6 i przyczepa ciężarowa

Wzrasta zainteresowanie powłokami poliuretanowymi, które znajdują się w ofercie Grupy Autoremo. Poniżej kolejne projekty wykonane przez naszych specjalistów.

Poliuretanowe powłoki ochronne to wytrzymałe i trwałe wykończenie powierzchni ładunkowej samochodów oraz ochrona dla elementów podatnych na uszkodzenia i korozje. Warstwy te są hermetyczne i wodoszczelne, co oznacza nie tylko brak miejsc narażonych na ocieranie, brak rdzy i korozji w pojeździe, ale również brak konieczności konserwacji powierzchni ochronnej.

Wzrasta również zainteresowanie użyciem powłok poliuretanowych w branży HoReCa. Posiadające wszelkie atesty dopuszczające do użycia w przemyśle gastronomicznym powłoki stosowane są w samochodach chłodniczych i przystosowanych do przewozu artykułów spożywczych oraz do zabezpieczenia elementów maszyn posiadających styczność z przygotowywaną żywnością.

Zainteresowany? Zapraszamy! Dzwoń: 725-272-009

*


Škoda Octavia 4×4

Projekt bardzo ciekawy i jeszcze w trakcie realizacji, więc za dużo szczegółów zdradzić nie możemy. Na razie kilka zdjęć z zabezpieczenia pojazdu powłoką poliuretanową.


Transporter T6 – elementy podwozia

Kolejny etap projektu samochodu wyprawowego na bazie Volkswagena Transportera T6. Jesienią zeszłego roku przygotowaliśmy zabezpieczenie nadwozia, a teraz wzmacniane są najbardziej narażone na uszkodzenie elementy podwozia.

Wzmocnienie oryginalnych elementów plastikowych jest bardziej opłacalne niż założenie metalowych płyt. Powłoka dwustronnie nałożona na oryginalny element wzmacnia go 20-krotnie i zabezpiecza przed pęknięciem lub odkształceniem. Nie mniej istotna jest tu również waga elementu, który jest lżejszy niż metalowe gotowce z popularnych serwisów aukcyjnych.

Więcej o campervanie VW T6 4×4


Przyczepa ciężarowa do zadań specjalnych

Pełna renowacja i zabezpieczenie przyczepy do zadań specjalnych dla jednej z krakowskich firm. Przyczepa służy do przewożenia silnie aktywnych chemicznych substancji, które powodowały szybką i częstą korozję elementów metalowych.


Zainteresowany? Zapraszamy! Dzwoń: 725-272-009