Kolejna odsłona unikatowej oferty Hyundai Abonament – Edycja 2017

Hyundai Abonament – program wynajmu konsumenckiego dla osób fizycznych i małych firm, czyli możliwość ciągłego korzystania z nowego auta bez żadnych opłat dodatkowych – znów dostępny.

Hyundai Motor Poland wznowił, cieszący się dużym zainteresowaniem wśród Klientów, program wynajmu konsumenckiego Abonament. Ten innowacyjny sposób na zapewnienie mobilności bez konieczności zakupu samochodu dedykowany jest osobom fizycznym oraz małym firmom.

W stałej racie miesięcznej zawarty jest koszt finansowania pojazdu, pełen pakiet ubezpieczenia, całodobowa opieka Assistance, koszt sezonowej wymiany opon, a także pełna opieka serwisowa. Co więcej, zawarcie transakcji w programie Hyundai Abonament nie wiąże się z uiszczeniem opłaty wstępnej.

Umowa wynajmu konsumenckiego trwa 12 miesięcy z limitem przebiegu 20 000 km.

Klient, zamierzający skorzystać z programu, musi przedstawiać jedynie oświadczenie o dochodach i zobowiązaniach. Na koniec umowy oddaje auto do Dealera, nie martwiąc się o jego odsprzedaż, czy utratę wartości. Może je wówczas wymienić na nowszy model, który otrzyma na podobnych, równie korzystnych warunkach.

W nowej edycji programu Abonament Klienci będą mogli użytkować modele marki Hyundai ciesząc się niską ratą miesięczną – od 875 PLN za model i20 do 1 834 PLN za model i40 i to bez żadnych dodatkowych opłat.

Programem Abonament zostały objęte modele: i20, Elantra, i40 oraz Tucson. Oferując nowoczesne rozwiązanie na wynajem nowego samochodu, Hyundai w pełni realizuje swoją politykę, zgodnie z którą marka chce wyprzedzać oczekiwania dzisiejszych Klientów.

opr. Hyundai