Karnawałowe Dzień Dobry ICE Kraków

Było wesoło, kolorowo i zabawnie – jak na karnawał przystało!

W niedzielę 3 lutego Centrum Kongresowe ICE Kraków wypełniło się rodzinami. Kolejne spotkanie z cyklu Dzień Dobry ICE tym razem utrzymane było w karnawałowej formie, więc nie zabrakło malowanych buziek, bohaterów bajek, księżniczek i małych przebierańców. Dla najmłodszych mieliśmy worki pełne gadżetów i nadmuchaliśmy ponad tysiąc balonów! Dla rodziców były ciekawe promocje i zaproszenia na jazdy próbne do naszych salonów.

Dzień Dobry ICE Kraków to cztery godziny wyśmienitej zabawy. Animatorzy prowadzą bezpłatne zajęcia m.in. z tańca współczesnego czy baletu, malują dziecięce buźki, zapraszają do tańca i na warsztaty. To wydarzenie, które daje całym rodzinom doskonały pretekst do wspólnego wyjścia i spędzania razem czasu.

Centrum Kongresowe ICE Kraków zamienia się w wielki plac zabaw, otwierając się na dzieci nie tylko z Krakowa, ale też z okolicznych miejscowości. Na najmłodszych uczestników wydarzenia czekają pokazy prowadzone przez przedstawicieli służb ratowniczych: policjantów, ratowników medycznych i strażaków. Wśród wielu innych atrakcji wymieńmy warsztaty historyczne, nauka tańca, warsztaty designu czy warsztaty kulinarne. 

To także wspaniała okazja do zwiedzenia Centrum Kongresowego ICE Kraków – goście odwiedzają m.in.: wybrane sale, garderoby, reżyserki, kabiny do tłumaczeń symultanicznych i przeszklone foyer z widokiem na Wawel. Największą atrakcją, jak zawsze, jest pokaz filmu niespodzianki, który rozpoczyna się o godzinie 12.00.