Jeszcze lepsza oferta Wyprzedaży 2020 w salonach Hyundai

Hyundai zaprasza do odwiedzenia swoich salonów i zapoznania się z nową odsłoną oferty wyprzedażowej dotyczącej aut wyprodukowanych w 2020 roku.

Atrakcyjna oferta wyprzedaży obejmuje między innymi modele i10, i20, i30, i30 N, IONIQ, KONA, TUCSON oraz SANTA FE. Propozycja marki Hyundai, w zależności od modelu, może objąć aż trzy elementy: promocję gotówkową, premię za odkup aktualnie użytkowanego samochodu oraz ubezpieczenie.

W ramach wyprzedaży dla Klientów indywidulanych. Miejski Hyundai i10 objęty został rabatem do 6 000 zł oraz premią za odkup 2 000 zł. Hyundai i20 dostępny jest z upustem w wysokości 5 500 zł i premią za odkup wynoszącą 2 000 zł. Wybierając modele i30 Hatchback, Fastback lub Wagon, Klient może liczyć na sumę korzyści aż do 10 000 zł, dzięki promocji gotówkowej w wysokości do 8 000 zł oraz premii 2 000 zł za odkup obecnego samochodu. W przypadku modelu IONIQ Hybrid, Klient może natomiast otrzymać rabat 10 000 zł. Hyundai przygotował także atrakcyjną ofertę na całą gamę SUV-ów. Hyundai SANTA FE dostępny jest z sumą korzyści 28 000 zł, na którą składają się upust gotówkowy w wysokości 25 000 zł oraz premia za odkup obecnego samochodu 3 000 zł. Hyundai Tucson N Line dostępny jest z upustem 17 000 zł, oraz premią za odkup 3 000 zł, na pozostałe wersje obowiązuje upust do 15 000 zł. Natomiast kupując model Hyundai KONA lub KONA Hybrid, Klient może otrzymać upust w wysokości 8 000 zł oraz premię za odkup 3 000 zł. Hyundai KONA Electric dostępny jest z upustem wynoszącym 15% dla każdej wersji wyposażenia.

Wyprzedaż 2020 obejmuje także promocję na nowe SUV-y Hyundai: Nowa KONA, Nowy TUCSON i Nowy SANTA FE z roku produkcji 2020. Upust na Nowego Hyundaia KONA i KONA Hybrid wynosi 6 000 zł, do którego doliczana jest premia za odkup 3 000 zł. Decydując się na zakup nowego modelu KONA Electric, Klient zyska rabat wynoszący 6 000 zł. Upust dla Hyundaia TUCSON Nowej Generacji w zależności od wersji silnikowej wynosi do 5 000 zł, Klientowi przysługuje dodatkowa premia za odkup 3 000 zł. Nowy Hyundai SANTA FE oferowany jest z sumą korzyści 13 000 zł, na którą składają się upust gotówkowy wynoszący 10 000 zł i premia za odkup 3 000 zł.

W odpowiedzi na potrzeby Klientów, Hyundai przygotował wachlarz różnych opcji finansowania samochodu, w zależności od ich bieżących możliwości finansowych. Wybierając spośród szerokiej oferty produktów Hyundai Finance, Klienci Hyundai mogą cieszyć się nowym, komfortowym samochodem Hyundai z atrakcyjnym i bezpiecznym finansowaniem. Dla dodatkowej ochrony Hyundai przygotował także promocyjną ofertę ubezpieczeń.

Klienci indywidualni Hyundai mogą wybierać spośród szerokiej oferty produktów finansowych. W zależności od potrzeb, Klienci mogą wybrać produkty kredytowe z zerową wpłatą własną, niską ratą, a także odroczoną płatnością pierwszej raty. Na szczególną uwagę zasługuje Kredyt Easy Move On, pozwalający cieszyć się ciągle nowym samochodem z korzystnymi miesięcznymi ratami. Rozwiązanie to daje możliwość cyklicznej wymiany samochodu co 2, 3 lub 4 lata i wyboru wysokości wpłaty własnej od 0 do 30%. Dla Klientów, którzy szukają finansowania abonamentowego samochodu z pakietem serwisowym w kosztach raty, Hyundai proponuje produkt pod nazwą Hyundai Abonament.

Klienci biznesowi Hyundai także mogą wybierać spośród szerokiej oferty produktów finansowych Hyundai Finance. Na uwagę zasługuje m.in. Leasing Easy Move On, pozwalający również przedsiębiorcom cieszyć się ciągle nowym samochodem, z korzystnymi miesięcznymi ratami. Rozwiązanie to daje możliwość cyklicznej wymiany samochodu co 3-4 lata i wyboru wysokości wpłaty własnej od 0 do 30%. Dla Klientów firmowych, którzy szukają finansowania abonamentowego samochodu z pakietem serwisowym w kosztach raty, Hyundai proponuje produkt pod nazwą Hyundai Fleet Lease.

Dopełnieniem szerokiej oferty produktów Hyundai Finance jest bogaty wybór ubezpieczeń zapewniających spokój ducha. Poza promocyjnym ubezpieczeniem komunikacyjnym już od 2,99% oraz GAP, dostępne są także ubezpieczenie na życie oraz nowe ubezpieczenie od utraty stałych źródeł dochodów.

Dla spokoju ducha Klientów nowe samochody Hyundai dostępne są z 5-letnią gwarancją bez limitu kilometrów oraz 5-letnim bezpłatnym assistance.


Promocja gotówkowa obowiązuje od 01.01.2021 r. do odwołania lub wyczerpania zapasów i nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego oraz nie łączy się z ofertą dla firm oraz grup zawodowych. Liczba samochodów objętych promocją jest ograniczona i dotyczy samochodów Hyundai z roku produkcji 2020. Samochody mogą różnić się wizualnie od samochodów objętych promocją.

Hyundai Finance jest nazwą handlową, pod która BNP Paribas Bank Polska S.A. samodzielnie lub łącznie z BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. oferują usługi finansowe w sieci Dealerskiej Hyundai. Hyundai Finance jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Hyundai Motor Corporation, a BNP Paribas Bank Polska S.A. wraz z BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. są uprawnione do korzystania ze znaku na podstawie sublicencji. Dealerzy sieci Hyundai współpracują z Bankiem i są umocowani do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów kredytu. Dostępność kredytu zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta przez Bank. Świadczenie reklamowanych usług bankowych następuje na warunkach i zasadach określonych w umowie zawartej z Klientem. Szczegóły dostępne u Autoryzowanych Dealerów Hyundai. Niniejszy materiał ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Dostawcą oferty Hyundai Abonament oraz Hyundai Fleet Lease jest Arval Service Lease Polska sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa.

5-letnia Gwarancja Bez Limitu Kilometrów Hyundai dotyczy jedynie tych samochodów Hyundai, które były sprzedane Klientowi końcowemu przez Autoryzowanego Dealera Hyundai na warunkach opisanych w książce gwarancyjnej. Szczegóły dot. propozycji cenowej i programu gwarancyjnego, w tym wyłączeń gwarancji, dostępne są u Autoryzowanych Dealerów Hyundai.

Źródło: Hyundai Motor Poland