Jak przedłużyć polisę ubezpieczeniową w czasie pandemii?

Kończy Ci się polisa samochodu? Możesz ją przedłużyć zdalnie, bez wychodzenia z domu! Specjaliści ubezpieczeniowi Grupy Autoremo są do Twojej dyspozycji.

Zapraszamy do kontaktu: https://www.autoremo.pl/ubezpieczenia/

Poniżej kilka rad dla osób, które w najbliższym czasie muszą przedłużyć polisę ubezpieczeniową samochodu.

Kończy mi się polisa – co mam zrobić?

Jeśli jesteś już naszym Klientem – skontaktujemy się z Tobą na kilkanaście dni przed końcem ważności dotychczasowego ubezpieczenia. Jeśli jeszcze nie korzystałeś z naszych usług, na stronie https://www.autoremo.pl/ubezpieczenia/ znajdziesz dane kontaktowe do naszych oddziałów.

Kontaktujemy się, zbieramy niezbędne dane i przygotowujemy najlepszą dostępną ofertę ubezpieczeniową.

Czy jakieś dokumenty mam dostarczać?

Podstawowe informacje o samochodzie (jeśli jeszcze nie ma go w naszej bazie), aktualny przebieg, istotne zmiany dotyczące pojazdu (np. koniec finansowania, dodanie współwłaściciela itp.)

W jaki sposób dostarczyć dokumenty?

Dokumenty można wysłać e-mailem albo dostarczyć osobiście.

W czasie epidemii koronawirusa preferujemy kontakt on-line, jednak zapewniamy również bezpieczne i zgodne z wymogami sanitarnymi osobiste formy kontaktu z naszymi doradcami ubezpieczeniowymi.

Jak mam zaakceptować/podpisać polisę?

Ofertę z regulaminem wysyłamy drogą elektroniczną. Zazwyczaj Klient akceptuje w drodze porozumienia lub, jeśli woli formę tradycyjną, bezpośrednio u nas przez podpis.

Jak wygląda płatność?

W przypadku płatności gotówką lub kartą – konieczna jest wizyta w punkcie obsługi. Preferowaną formą płatności jest przelew – Klient wraz z dokumentami otrzymuje numer konta, kwotę i termin płatności.

Czy muszę polisę odbierać osobiście, czy będzie wysłana pocztą?

Wszystko zależy od decyzji Klienta. Polisy przedłużane zdalnie zazwyczaj wysyłamy pocztą tradycyjną ale mogą również zaczekać u nas do czasu odbioru osobistego.

Co w przypadku osób bez dostępu do internetu?

Nie ma możliwości przedłużenia polisy tylko przez telefon. Osoby bez dostępu do internetu będą musiały skorzystać z pomocy kogoś bliskiego, z dostępem do sieci, lub poprzez osobiste stawiennictwo w jednym z naszych punktów.

Zapraszamy!

Specjaliści ubezpieczeniowi Grupy Autoremo są do Twojej dyspozycji.