Hyundai zaprezentuje nowego Hyundaia Kona N podczas „Hyundai N Day”

Hyundai zaprezentuje nowego Hyundaia KONA N podczas „Hyundai N Day” 27 kwietnia 2021 r.

KONA N to nie tylko najnowszy model sportowej submarki N Hyundai, ale także pierwszy wyczynowy model marki z nadwoziem typu SUV. Dzięki połączeniu wszechstronności, dynamicznego przyspieszenia i w świetnych właściwości jezdnych, KONA N definiuje nowy rodzaj SUV-a. Nowy Hyundai KONA N zostanie zaprezentowany przez Alberta Biermanna, Prezesa Działu Badań i Rozwoju Hyundai Motor Group.

Firma wykorzysta wydarzenie „Hyundai N Day” jako platformę do przedstawienia filozofii submarki N. Oprócz prezentacji modelu KONA N, firma przedstawi nowe hasło marki, poinformuje o kolejnych sportowych modelach N oraz przyszłym kierunku w obszarze e-wydajności. Ta część zostanie przedstawiona przez Thomasa Schemera, Wiceprezesa Wykonawczego i Szefa Działu Customer Experience.

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy zaprezentować nowego Hyundaia KONA N, prawdziwego „hot SUV-a”, charakteryzującego się prawdziwą przyjemnością z jazdy, oferowaną przez wszystkie modele spod znaku N. Pierwsze w historii wydarzenie „N Day” wpisuje się w dziedzictwo marki N oraz będzie okazją do podzielenia się naszą wizją rozwoju marki ze wszystkimi entuzjastami naszych produktów.

Till Wartenberg,
Wiceprezes i Szef Działu Zarządzania Marką N i Sportów Motorowych w Hyundai Motor Company

Źródło: Hyundai Motor Poland