Hyundai Tucson Nowej Generacji zwycięża w plebiscycie Moto Awards 2020

Niespełna trzy miesiące po debiucie rynkowym w Polsce, Hyundai TUCSON Nowej Generacji zdobył prestiżową nagrodę w plebiscycie „Auto Świat Moto Awards 2020”, organizowanym przez magazyn Auto Świat.

Głosami czytelników Hyundai TUCSON Nowej Generacji zwyciężył w kategorii Crossovery i kompaktowe SUV-y. W plebiscycie „Auto Świat Moto Awards 2020” nominowanych było 59 samochodów w 9 różnych kategoriach. Głosowaniu poddane zostały modele, których premiera rynkowa lub prezentacja wersji produkcyjnych odbyły się do 15 listopada 2020 roku. Nominowane samochody zebrały łącznie blisko 140 tys. głosów.

Serdecznie dziękujemy za oddane przez czytelników głosy i przyznane wyróżnienie dla Hyundaia TUCSON Nowej Generacji w plebiscycie Moto Awards. Od czasu wprowadzenia na rynek w 2004 roku, Hyundai sprzedał na świecie już ponad 7 milionów sztuk modelu TUCSON. To także najlepiej sprzedający się model Hyundai w Polsce. Premiera TUCSON Nowej Generacji to dla nas kolejny kamień milowy. Awangardowy projekt tego modelu to nie ewolucja, ale rewolucja. Samochód został wyposażony w parametryczne ukryte światła, luksusową przestrzeń wnętrza, innowacyjne, a nawet pionierskie systemy bezpieczeństwa i łączności. TUCSON jest teraz także dostępny w wersji hybrid oraz plug-in hybrid, co oznacza, że cała gama SUV-ów Hyundai dostępna jest ze zelektryfikowanymi napędami. Jesteśmy przekonani, że nowy TUCSON poruszy serca i dostarczy wspaniałych wrażeń z jazdy, a także zadowoli szerokie grono Klientów, tak jak jego poprzednie generacje.

Michał Dziwulski,
Specjalista ds. PR Hyundai Motor Poland

Źródło: Hyundai Motor Poland