Hyundai prezentuje po raz pierwszy polskiej publiczności nowy model KONA

Podczas tegorocznych targów Fleet Market 2017, które odbędą się 22 listopada w centrum EXPO XXI w Warszawie, Hyundai zaprezentuje po raz pierwszy szerszej publiczności całkowicie nowy model KONA segmentu B-SUV.

Model KONA powstał dzięki intensywnej współpracy działów badań i rozwoju z Korei i Niemiec. W modelu zbudowanym na nowej platformie pojawiły się rozwiązania oferowane dotychczas w wyższych segmentach, a samochód zyskał nowoczesną, niemal awangardową stylistykę.

KONA stwarza wyjątkową okazję do zaprezentowania możliwości marki nowym Klientom, dla których istotnym uzupełnieniem oferty produktowej jest aspekt emocjonalny.

Samochód jest aktualnie dostępny z silnikiem benzynowym 1.0 T-GDI (120 KM) oraz 1.6 T-GDI (177 KM), a od przyszłego roku oferta zostanie uzupełniona o ekonomiczne silniki Diesla o pojemności 1.6 l.

Specjaliści branży flotowej odwiedzający stoisko marki Hyundai będą mieli także okazję zobaczyć sportową wersję popularnego hatchbacka i30. Jest to jednocześnie pierwszy model sportowej linii N, w ramach której Hyundai zaoferuje Klientom samochody o wyjątkowych osiągach, przystosowane do dynamicznej jazdy po torze wyścigowym.

i30 N wyposażono w silnik 2.0 T-GDI o mocy 250 KM oraz 270 KM. Samochód został skonstruowany w Namyang – globalnym centrum badawczo-rozwojowym Hyundaia w Korei i dopracowany na torze Nürburgring – jednym z najtrudniejszych obiektów wyścigowych na świecie. i30 N korzysta z doświadczenia Hyundai Motorsport w WRC.

Oficjalna prezentacja nowych modeli na stoisku marki Hyundai odbędzie się o godzinie 11:00.

opr. Hyundai