Hyundai prezentuje nowe modele Sonata oraz ix25 na Auto Shanghai 2019

Beijing Hyundai Motor Company (BHMC) zaprezentował zupełnie nowe modele Sonata oraz ix25 na rynek chiński podczas Auto Shanghai 2019.

Nowy model Hyundai Sonata to stylowy sedan w stylu coupe oferujący najnowsze technologie bezpieczeństwa, łączności i komfortu. Samochód został zaprojektowany według nowego języka designu Sensuous Sportiness, który wyrażają inspirowane światłem eleganckie i płynne linie, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz samochodu.

Nowy kompaktowy SUV Hyundai ix25, znany na innych rynkach jako Hyundai Creta, wyróżnia się sportową i muskularną sylwetką. Samochód został doskonale dostosowany do chińskiego rynku i jest inspirowany tym samym językiem projektowania, co nowy Hyundai Sonata, ale w innej interpretacji. Można to zaobserwować począwszy od nadkoli samochodu, przez zwiększony prześwit charakterystyczny dla SUV-ów, po unikalny, wyróżniający układ oświetlenia.

Nowe modele wpisują się w wizję nowej ery inteligentnej technologii mobilności przyszłości marki Hyundai oraz oddają nową filozofię projektowania nazwaną Sensuous Sportiness.


Hyundai nieustannie pracuje nad rozwojem zaawansowanych technologii, których zadaniem jest wspieranie trzech filarów strategii mobilności przyszłości naszej marki. Hyundai koncentruje się na ciągłym przewidywaniu i dostosowywaniu się do zmieniających się potrzeb Klientów. Naszym celem jest zapewnienie naszym Klientom czystej i swobodnej mobilności oraz łączności bez ograniczeń. Jednocześnie chcemy, żeby produkowane przez nas samochody były przyjemne w prowadzeniu.


Albert Biermann
Prezes i Szef Działu Badań i Rozwoju Hyundai Motor Group


Źródło: Hyundai Motor Poland