Grupa Autoremo z wyróżnieniem Złota Lakiernia 2018

Należący do Grupy Autoremo serwis blacharsko-lakierniczy został wyróżniony w plebiscycie Polskiej Izby Motoryzacji „Złota Lakiernia 2018”.

To już czwarta edycja konkursu dla warsztatów blacharsko-lakierniczych, organizowanego przez Polską Izbę Motoryzacji i Partnera Merytorycznego jakim jest BASF Coatings Services z marką Glasurit.

W tym roku konkurs miał za zadanie wyróżnić najlepsze serwisy blacharsko-lakiernicze oraz zwrócić uwagę na jakość i rozwiązania ekologiczne stosowane w warsztacie. Do konkursu mógł przystąpić serwis zlokalizowany na terenie Polski, niezależnie od tego na jakich narzędziach pracuje, jakich produktów używa i czy jest autoryzowany, czy niezależny.

Ogłoszenie wyników miało miejsce podczas uroczystego, wieczornego bankietu towarzyszącego tegorocznemu XIII Dyskusyjnemu Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych (11-12 grudnia 2018) organizowanego przez Polską Izbę Motoryzacji.

Nagrodzona lakiernia Grupa Autoremo – Anndora Sp. z o.o. to jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce. Realizuje zlecenia Centrum Likwidacji Szkód Grupa Autoremo z oddziałami w Bukowinie Tatrzańskiej, Nowym Targu, Nowym Sączu i Krakowie.

Dziękujemy za wyróżnienie, gratulujemy pozostałym nagrodzonym i zachęcamy do skorzystania z naszych usług.