Grupa Autoremo partnerem motoryzacyjnym nowotarskiego hokeja

Największy dealer samochodów na Podhalu i jeden z najszybciej rozwijających się w Polsce – Grupa Autoremo – nowym partnerem klubu hokejowego Podhale Nowy Targ.

Umowa o współpracy podpisana została na cały sezon 2018/19. Na czas jej trwania firma przekazała nieodpłatnie nowemu trenerowi Tomkowi Valtonenowi samochód osobowy marki Škoda. W związku z nawiązaną współpracą również na kibiców czekają liczne konkursy.

– W swojej historii Grupa Autoremo wielokrotnie wspierała nowotarski hokej i cieszymy się, że i w tym sezonie możemy współpracować – mówi Adrian Gładecki, menedżer marketingu i PR Grupy Autoremo. – Z zainteresowaniem śledzimy to, co dzieje się w klubie. Osoba nowego trenera Tomka Valtonena jest pewnego rodzaju gwarancją, że będziemy mieć fajną drużynę w rękach prawdziwego fachowca – dodaje.

Jak zaznacza Agata Michalska, prezes klubu – cieszymy się z nawiązanej współpracy mając nadzieję, że będzie ona owocna dla obu stron. Klub kładzie szczególny nacisk na nawiązywanie relacji biznesowych z partnerami działającymi na lokalnym rynku. Grupa Autoremo bardzo dobrze wpisuje się w tę strategię.

Trener TatrySki Podhala Nowy Targ Tomek Valtonen i szef marki Škoda w Nowym Targu Paweł Pawlikowski podczas przekazania kluczyków do samochodu.