Grupa Autoremo partnerem 16. PZU Cracovia Maraton

Tegoroczny 16. PZU Cracovia Maraton już 30 kwietnia. Na liście startowej już ponad 7,5 tys nazwisk biegaczy z całego świata.

Grupa Autoremo czynnie włącza się w pomoc przy nadchodzącym 16. PZU Cracovia Maratonie oraz imprezach towarzyszących, których w tym roku nie zabraknie.

Już 28 kwietnia, w piątek, rozegrana zostanie Nocna Dycha z Wawelem, czyli „zawody wieczorową porą”. W sobotę biegacze rywalizować będą w Mini Cracovia Maratonie, a później na starcie staną rolkarze, którzy wspierani przez Radio Eska również powalczą o swoje trofeum.

Niedziela, 30 kwietnia, będzie prawdziwym świętem biegowym. Tysiące zawodników z różnych stron świata wystartują z Rynku Głównego aby zmierzyć się z liczącą dokładnie 42 kilometry i 195 metrów trasą.

Flota samochodowa dostarczona przez Grupę Autoremo czynnie wspierać będzie uczestników i organizatorów każdego z biegów.

W siedzibie Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie odbyła się konferencja prasowa związana z nadchodzącym wydarzeniem. Zaprezentowano oficjalne koszulki i medale, które wręczane będą po ukończeniu maratonu. Trenujcie i do zobaczenia w Krakowie!

Więcej na: pzucracoviamaraton.pl