Glenn Miller Orchestra w ICE Kraków

Najpopularniejsza grupa big-bandowa na świecie wystąpiła przed publicznością zgromadzoną w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Patronem koncertu był Partner dla Krakowa – Grupa Autoremo.

Zespół zasłynął m.in. ze wspólnych występów z takimi gwiazdami jak: Frank Sinatra, Johnny Desmond czy Erik Delaney. Ich prestiżowe występy to błyskotliwe i precyzyjne brzmienie sekcji instrumentów, zupełnie jak na początku ubiegłego wieku.

Orkiestra Glenna Millera miała już zaszczyt zagrać dla milionów widzów na całym świecie. Koncert w ICE Kraków to część ogólnopolskiej trasy, podczas której muzycy występują również dla widzów w Rzeszowie, Wrocławiu, Gdańsku, Bydgoszczy oraz Poznaniu.

Składająca się z najlepszych na świecie instrumentalistów grupa przewodzona przez wielkiego Wila Saldena, zaprezentowała publiczności swoje niesamowite show. W oryginalnym programie scena zamienia się w kolebkę muzyki z początku ubiegłego wieku. Usłyszeliśmy najbardziej znane utwory z całego przekroju twórczości Glenna Millera, takie jak: In the Mood, Moonlight Serenade, Chattanooga Choo Choo, Pennsylvania 6-5000, At Last, A String of Pearls czy American Patrol.

Patronem koncertu byli Partnerzy dla Krakowa – BUKOVINA Resort i Grupa Autoremo.