Fabią po prawo jazdy: Škoda Autoremo dostarczy auta do MORD

Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Nowym Sączu odświeża flotę. Właśnie rozstrzygnął się przetarg na nowe auta egzaminacyjne. Jest też oferta dla „eLek”.

Wybór padł na Škodę Fabia, którą w ofercie przetargu złożyła spółka Autoremo z Bukowiny Tatrzańskiej. Grupa Autoremo posiada salony samochodowe wielu marek w Nowym Targu i Krakowie, a od ponad 20 lat również salon i serwis Škoda w Nowym Sączu przy ul. Wiśniowieckiego 123.

Do MORDu trafi więc wkrótce 15 nowych samochodów, które dość dobrze znane są na naszym rynku. Obecna, czwarta już generacja tego modelu, to trwałość, dynamika i nowoczesny wygląd. To, co z pewnością doceni nowy nabywca, to niskie zużycie paliwa, wytrzymała jednostka napędowa i wiele systemów bezpieczeństwa.

Nie bez znaczenia jest również fakt, że Škoda Autoremo w Nowym Sączu i Nowym Targu, bo do nowotarskiego oddziału MORD z pewnością trafi też kilka nowych samochodów, może kompleksowo, na miejscu, zaopiekować się pojazdem. Od zakupu, przez formalności związane z ubezpieczeniem i rejestracją, aż po autoryzowany serwis i likwidację szkód.

Wymiana floty nastąpi również w najlepszych szkołach kształcących przyszłych kierowców, bo każdy wie, że najlepiej uczyć się jeździć na tym, na czym się zdaje. Specjalnie dla „eLek” Škoda Autoremo przygotowała kompleksową ofertę na zakup i serwis nowych pojazdów.

Szkoły nauki jazdy, poza korzystną ofertą zakupu, finansowania i ubezpieczenia, mogą liczyć również na flotowe wsparcie Škoda. Samochody wyposażone będą w dywaniki i chlapacze oraz fabryczną instalację gazową.

Autoryzowany Serwis Škoda Autoremo gwarantuje pełną opiekę techniczną nad pojazdem na miejscu, w Nowym Sączu lub Nowym Targu, ale również w ASO Škoda Autoremo w Krakowie i Bukowinie Tatrzańskiej. Serwis oferuje możliwość regularnego przeglądu instalacji gazowej, promocyjne ceny na opony z wymianą gratis oraz priorytetowe podejście.

Swoją ofertę do szkół nauki jazdy kieruje również blacharnia i lakiernia będąca częścią Centrum Likwidacji Szkód Grupa Autoremo. Zapewniają pomoc w kontakcie z ubezpieczycielem w celu bezgotówkowego i szybkiego naprawienia szkody. Przy okazji likwidacji szkody usunięte zostaną również mniejsze rysy i zadrapania na pojeździe. Dzięki dedykowanemu numerowi assistance będzie można również otrzymać niezbędną pomoc poza standardowymi godzinami pracy salonu. Szkoły, które dodatkowo postanowią zabezpieczyć swoje pojazdy, mogą liczyć na zniżkę na powłoki GTechniq oraz poliuretanowe powłoki Bullet Liner.

Škoda Autoremo zaprasza szkoły nauki jazdy do kontaktu.

Więcej szczegółów: Nowy Sącz: 18 444 41 11, Nowy Targ: 18 261 02 12.