Biuro Likwidacji Szkód Komunikacyjnych w Bukowinie Tatrzańskiej

Dziś prezentujemy Państwu nasz serwis blacharsko-lakierniczy, który znajduje się w Bukowinie Tatrzańskiej przy ul. Długiej.

Biura likwidacji szkód Grupa Autoremo działają w kilku lokalizacjach w Krakowie, Nowym Targu, Nowym Sączu i właśnie tutaj, na pograniczu Bukowiny i Białki Tatrzańskiej, w sąsiedztwie stacji paliw Orlen. Serwis jest do Państwa dyspozycji już od ponad 20 lat.

Oddając samochód w ręce naszych doradców możecie być pewni, że serwis dysponuje technologią, która pozwala na naprawę pojazdu zgodnie z wytycznymi producenta danej marki.

Po oględzinach pojazdu serwis wykonuje kosztorys w programie audatex w którym dokładnie wyszczególniony będzie zakres naprawy. O finanse nie trzeba się martwić – w większości przypadków rozliczamy się bezgotówkowo z ubezpieczycielem już bez Państwa udziału. Na czas naprawy możemy zaoferować samochód zastępczy.

Później samochód trafia do naszych specjalistów na warsztat, który należy do jednych z najnowocześniejszych na Podhalu.

W tym niepozornym budynku mieszczą się urządzenia, dzięki którym Państwa auto odzyska swój pierwotny wygląd.

Jednym z nich jest profesjonalna komora lakiernicza oraz przygotowawcza, w której zaawansowane systemy utrzymują zalecaną przez producenta lakierów temperaturę i ciśnienie pracy. Dzięki temu powłoka lakiernicza jest tak trwała, jak ta oryginalna.

Mieszalnia lakierów wodnych światowych producentów marki Sikkens oraz PPG to miejsce, w którym jesteśmy w stanie komputerowo przygotować dowolny kolor i odcień zgodny z tym, jaki znajduje się na Państwa pojeździe. Dostępna paleta to dziesiątki tysięcy barw.

Jesteśmy również w stanie sprawdzić przekazany do nas samochód systemem pomiarowym, który badając kilkadziesiąt punktów bazowych wykryje wszelkie odchyły i odkształcenia. Jeśli takie się pojawią, to pojazd trafia na ramę naprawczą, gdzie za pomocą odpowiednich narzędzi przywracana jest jego geometria, co jest kluczowym elementem w zakresie bezpieczeństwa drogowego.

Warsztat zapewnia również pełną technologię napraw karoserii. Do dyspozycji naszych fachowców jest zgrzewarka, lutospawarka czy zestaw do naprawy paneli karoserii. A żeby Państwa samochód dodatkowo zabezpieczyć przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych, wykonujemy powłoki ochronne znanej marki Gtechniq.

Na miejscu dostępny jest serwis klimatyzacji samochodowej oraz wulkanizacja. Dysponujemy również łańcuchami śniegowymi, które szczególnie przydają się w przypadku tak pięknej zimy, jaką obecnie mamy.

Zapraszamy więc do naszego punktu w Bukowinie Tatrzańskiej przy ul. Długiej.

Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów oraz technologia i materiały wykorzystywane w naszym serwisie pozwalają na przywrócenie uszkodzonego pojazdu do stanu sprzed zdarzenia.

Setki zadowolonych Klientów, których zgromadziliśmy przez ostatnie 20 lat, to dla nas najlepsze referencje. Zapraszamy do nas, będzie nam bardzo miło powitać Państwa w tej grupie.