Akcja Mazda Last Minute z najlepszymi ofertami samochodów gotowych do odbioru w całej Polsce

Mazda Motor Poland rusza z ofertą specjalną na auta z rocznika 2019 pod hasłem Mazda Last Minute.

Egzemplarze Mazdy objęte akcją znajdują się stronach w zakładce Last Minute https://www.mazda-krakow-anndora.pl/samochody-uzywane?typeofcar=dostepne-od-reki&v=3

Prezentowane samochody można przeszukiwać wg modelu, rodzaju nadwozia, parametrów silnika, koloru, rodzaju tapicerki oraz oczywiście ceny i lokalizacji, w której się znajdują. Obok cen Dealerzy prezentują sumę korzyści, które zyskuje Klient decydując się na konkretny samochód i podają bezpośredni kontakt do doradcy handlowego. Wszystkie samochody z oferty Mazda Last Minute mogą być objęte korzystnym finansowaniem w formie kredytu lub leasingu, oferowanym przez Mazda Finance.

W jednym miejscu zebraliśmy wszystkie auta z rocznika 2019 od Dealerów z całej Polski i stworzyliśmy przejrzystą wyszukiwarkę, w której znajduje się ponad 1,2 tys. samochodów gotowych do natychmiastowego odbioru.
Oferty uzupełnione są o sumę korzyści dla Klienta, a te, po uwzględnieniu dodatkowego wyposażenia, akcesoriów i różnicy w cennikach pomiędzy rocznikiem 2019 a 2020, sięgają nawet ponad 40 tys. zł.

Piotr Nowak,
Dyrektor Sprzedaży Mazda Motor Poland

Mazda Last Minute to intuicyjne i nowoczesne narzędzie ułatwiające zakup samochodu przez Internet.
Połączenie akcji Mazda Last Minute z nowoczesnymi sposobami kontaktu z doradcami handlowymi ułatwia i przyspiesza proces zakupowy samochodu gotowego do odbioru, jednocześnie ograniczając konieczność wizyty w salonie do niezbędnego minimum.

W ramach akcji dostępne są: miejski SUV i najchętniej wybierany model Mazdy Polsce w 2019 r. – Mazda CX-3, nowa, kompaktowa Mazda CX-30 oraz flagowa Mazda CX-5. Oferta specjalna obejmuje także kompaktową Mazdę 3, a także reprezentacyjną Mazdę 6.

Źródło: Mazda Motor Poland