9. Wyścig Górski Limanowa – Przełęcz pod Ostrą

Dwudniowe święto sportu samochodowego – 9. Wyścig Górski Limanowa – Przełęcz pod Ostrą – za nami. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zawodów.

Było głośno, szybko i – jak zawsze – rewelacyjnie. Tak w skrócie można opisać miniony weekend i wyścig górski na Przełęcz pod Ostrą. Ponad sto załóg z polskiej i europejskiej czołówki zmagało się na krętej, górskiej trasie z ogromną prędkością pokonując 34 zakręty.

Na trasie tysiące kibiców, całe rodziny, piknikowa atmosfera. Niektórzy już od wczesnych godzin porannych dojeżdżali na wyznaczone dla kibiców miejsca. W powietrzu zapach spalin i opon zdzieranych na asfalcie mieszał się z dymem z grilla i pieczonych na nim kiełbasek.

Setki kibiców na starcie i mecie. To to można było dłużej i spokojniej przyjrzeć się wyścigówkom. To również gratka dla kolekcjonerów autografów – bez problemu można było porozmawiać z ulubionym zawodnikiem. Ryk startujących samochodów dla niektórych był nie do zniesienia, trzeba było zakładać stopery, nauszniki lub zatykać uszy palcami, bo chęć obejrzenia emocjonującego startu była większa niż ból bębenków.

Przy starcie stoiska Grupy Autoremo i BUKOVINA Resort – partnerów wyścigu. Wiele osób odwiedzało nas i dziękowało za wsparcie imprezy. Nie zabrakło drobnych upominków dla widzów. Najmłodsi ustawiali się w kolejce po baloniki, dla starszych były drobne gadżety, a uczestnicy konkursów załapali się na karnety na Termy Bukovina dla całej rodziny.

To był wspaniały weekend i dziękujemy za wspólną zabawę i kibicowanie. Do zobaczenia za rok!

Zdjęcia