10 Tenorów i ona jedna – Mazda MX-30

W Centrum Kongresowym ICE Kraków po pandemicznej przerwie ruszyły wydarzenia kulturalne. Z zachowaniem środków bezpieczeństwa widzowie znów mogą oglądać i słuchać największych artystów z całego świata. Jednym z pierwszych koncertów była przełożona z marca trasa „10 Tenorów”. Nas również nie mogło tam zabraknąć 🙂

Wyjątkowe występy 10 utalentowanych śpiewaków były pełne pasji i radości. Polsko-ukraińska grupa wokalna „10 Tenorów” zaprezentowała interesujący i różnorodny repertuar – od popowych przebojów, poprzez rockowe ballady, pieśni ludowe, aż do arii operowych. Istotnym elementem była także perfekcja, z jaką wykonywali muzykę oraz skala talentu, który pozwalał na sięganie równocześnie do twórczości Johanna Straussa i Leonarda Cohena.

Dla nas była to okazja do zaprezentowania najnowszej, w pełni elektrycznej Mazdy MX-30. Eleganckie, nowoczesne nadwozie Mazdy MX-30 zachwyca wyjątkową równowagą między stylem a emocjami, co szczególnie zauważyli wyczuleni na doznania artystyczne widzowie koncertu, którzy bardzo ciepło i z dużym zainteresowaniem przyjęli Nową Mazdę MX-30.