Rozpoczęcie zakończone. Zwyciężyły Szarotki i Pan Piotr

Udało się zakończyć przerwany z powodu gęstej mgły mecz na inaugurację PLH w połowie września. Odbyła się również obiecana, zaległa „zabawa z krążkiem”.

Wejście na czwartkowy mecz było darmowe, choć nietypowy termin spotkania spowodował, że hala raczej nie pękała w szwach. Mimo to nie zabrakło chętnych do kibicowania Szarotkom oraz do udziału w „zabawie z krążkiem”. Tym razem osoba, która najbliżej wyznaczonego celu dorzuciła swoim krążkiem mogła wygrać samochód Renault Kadjar na weekend.

Mecz zakończył się zwycięstwem Szarotek: TatrySki Podhale Nowy Targ – KH Energa Toruń 4:1 (1:0, 1:0, 2:1).

Kolejna zabawa z krążkiem, w której nagrodą będzie samochód na weekend, już we wtorek podczas meczu z Tychami.